skup samochodówNasza firma istnieje na rynku od ponad dekady. Przez ten czas udało nam się dokonać kilkaset transakcji i z opinii naszych klientów jasno wynika, że nasze oferty zawsze były najlepsze.

Dlaczego my?

Nasz skup samochodów wyróżnia się na tle innych wieloma rzeczami. Wyrobiliśmy w sobie specjalny system transakcyjny na mocy którego każdy klient może liczyć na:

- płatność tego samego dnia

W odróżnieniu od naszej konkurencji my dokonujemy płatności tego samego dnia. Staramy się dopasować do wymogów klienta, dlatego płatności dokonujemy przelewem lub gotówką. W każdej walucie.

- wycena na podstawie zdjęć

Nasi klienci mogą liczyć na orientacyjną wycenę. Wystarczy tylko wysłać do nas zdjęcia swojego pojazdu, a my na ich podstawie określimy, ile wart jest samochód. Zazwyczaj po dogłębnych oględzinach wartość jest wyższa.

- narzędzia do diagnostyki

Posiadamy specjalne narzędzia do diagnostyki, dlatego możemy realnie wycenić pojazd. Sprawdzamy stan silnika, grubość lakieru, tapicerkę itd. Warto dodać, że jako pierwsi zaczęliśmy stosować narzędzia diagnostyczne.

- najwyższe ceny

Dbamy o zadowolenie naszych klientów dlatego nasze ceny są zawsze najwyższe. Doskonale wiemy jaka panuje opinia na temat skupów, dlatego staramy się ją zmienić. Nasze ceny są od 10 do 20 procent wyższe niż propozycje konkurencji!

Zachęcamy do współpracy. W zakładce „Kontakt” możecie wypełnić formularz i go nam przesłać. Prosimy też o załączenie zdjęć, to dokonamy orientacyjnej wyceny.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>