content top

Witamy w naszym skupie!

skup samochodówNasza firma istnieje na rynku od ponad dekady. Przez ten czas udało nam się dokonać kilkaset transakcji i z opinii naszych klientów jasno wynika, że nasze oferty zawsze były najlepsze.

Dlaczego my?

Nasz skup samochodów wyróżnia się na tle innych wieloma rzeczami. Wyrobiliśmy w sobie specjalny system transakcyjny na mocy którego każdy klient może liczyć na:

- płatność tego samego dnia

W odróżnieniu od naszej konkurencji my dokonujemy płatności tego samego dnia. Staramy się dopasować do wymogów klienta, dlatego płatności dokonujemy przelewem lub gotówką. W każdej walucie.

- wycena na podstawie zdjęć

Nasi klienci mogą liczyć na orientacyjną wycenę. Wystarczy tylko wysłać do nas zdjęcia swojego pojazdu, a my na ich podstawie określimy, ile wart jest samochód. Zazwyczaj po dogłębnych oględzinach wartość jest wyższa.

- narzędzia do diagnostyki

Posiadamy specjalne narzędzia do diagnostyki, dlatego możemy realnie wycenić pojazd. Sprawdzamy stan silnika, grubość lakieru, tapicerkę itd. Warto dodać, że jako pierwsi zaczęliśmy stosować narzędzia diagnostyczne.

- najwyższe ceny

Dbamy o zadowolenie naszych klientów dlatego nasze ceny są zawsze najwyższe. Doskonale wiemy jaka panuje opinia na temat skupów, dlatego staramy się ją zmienić. Nasze ceny są od 10 do 20 procent wyższe niż propozycje konkurencji!

Zachęcamy do współpracy. W zakładce „Kontakt” możecie wypełnić formularz i go nam przesłać. Prosimy też o załączenie zdjęć, to dokonamy orientacyjnej wyceny.

Czytaj dalej

Skup aut dostawczych

mercc

Nasz skup samochodów dostawczych to najlepsze rozwiązanie dla każdej osoby, która szuka chętnego go kupienia jego auta. Wiemy, że sprzedaż samochodu nie jest łatwa, ale nasz skup samochoódów dostawczych jest najlepszym rozwiązaniem na rynku. Nasza oferta może okazać się bardzo korzystna dla potencjalnego klienta, ponieważ oferujemy wiele ciekawych usług, które oszczędzą Państwa cenny czas i pieniądze. Jedną z usług, które preferujemy to w pełni darmowy dojazd do klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swój samochód, lecz odległość jest zbyt duża do naszego skupu. Nasz skup aut dostawczych oferuje same dobre i innowacyjne możliwości, takie jak wycena on-line oraz inne, ciekawe rozwiązania. Nasza konkurencja nie ma z nami żadnych szans, a to dlatego, że po prostu oferuje śmieszne pieniądze swoim klientom. Doskonale znamy realia Polskiego rynku i wiemy, że każdy klient chce dostać jak najwięcej pieniędzy za swój samochód. Rozumiemy to, dlatego możemy zaoferować zdecydowanie najwyższe ceny skupu. My nie żerujemy na niewiedzy klienta ile Jego auto może kosztować, tak jak to często robią inne konkurencyjne firmy. Uczciwie stwierdzamy rzeczywistą wartość pojazdu, ponieważ zależy nam na dobrej opinii i zaufaniu. Po udanej negocjacji w miłej atmosferze, nasz fachowiec wykona za Was wszystkie formalności związane ze sprzedażą auta, a Państwo będą mogli zająć się innymi obowiązkami. Nasz skup samochodów dostawczych to lider i jako lider możemy zdecydowanie polecić nasz skup!

doradcaskup

Kontakt: biuro@skupautwarszawa.info.pl
Tel: 570 991 119

Czytaj dalej

Skup Acura

mercc

Jeżeli zamierzacie Państwo sprzedać swój samochód marki Acura, to gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą Skupu Acura w Warszawie. Gwarantujemy wszystkim, którzy skorzystają z naszych usług najwyższe propozycje cenowe za Państwa samochody. Każdy posiadacz auta marki Acura wie, iż samochody te wyróżnia przede wszystkim elegancja, nowoczesność i wygoda. Samochody te są w znacznym stopniu zauważane wśród innych marek. Dzięki naszemu Skupowi Acura w Warszawie możecie Państwo otrzymać najkorzystniejsze oraz najbardziej satysfakcjonujące Was propozycje cenowe za tą markę aut. Zapytacie, dlaczego? Odpowiedź jest prosta, nam zależy na zadowoleniu klienta, co idzie w parze z dużym zainteresowaniem naszym Skupem Acura. Klienci, którzy skorzystali już kiedyś z naszych usług wiedzą, co znaczy fachowe i rzetelne podejście do klienta. Dzięki nam sprzedaż samochodu okaże się sprawą łatwą i szybką jak nigdy dotąd, a to dzięki opcjom takim jak darmowy dojazd do klienta w każde miejsce w kraju. Zapewniamy też bezpłatną i uczciwą wycenę Państwa samochodu, która oddaje realną wartość auta na rynku. W razie Państwa braku czasu, zapraszamy do skorzystania z wyceny on-line, formularz dostępny jest na naszej stronie internetowej. Wystarczy wypełnić krótki opis auta i dodać kilka zdjęć, a my na ich podstawie podamy przybliżoną i uczciwą cenę Waszego samochodu. Jeśli nasza oferta jest dla Państwa czymś, czego od dawna szukaliście to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu Acura w Warszawie. W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Dane kontaktowe

mercc

autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut 4×4

mercc

Skup aut 4×4 pragnie polecić swoje usługi. Skupujemy samochody o napędzie 4×4 dosłownie w ilościach hurtowych. Zawsze płacimy dobre pieniądze, dlatego warto na nas postawić i nam zaufać. Samochody z napędem 4×4 są niezwykle prestiżowe i nasz skup aut 4×4 oferuje zakup tych samochodów. Doskonale wiemy, że większość samochodów z napędem 4×4 to duże samochody, które dużo palą i nie często znajdą kupca na aukcjach internetowych. Nasz skup 4×4 to nie aukcja internetowa i my na 100% odkupimy od Państwa Wasz samochód. Dzięki nam nie tylko Pozbędziesz się problemu związanego z samochodem, ale także godziwie wycenimy Twoje auto. W naszej ofercie Znajdziesz wiele interesujących pomysłów, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Jednym z takich rozwiązań proponowanych przez nasz skup aut 4×4 jest darmowy dojazd eksperta i wycena na miejscu, która nie trwa dłużej niż kilkadziesiąt minut. Nasz skup aut 4×4 cieszy się popularnością, ponieważ zawsze płacimy bardzo dobre pieniądze za te samochody. One mogą kiedyś znów jeździć odmłodzone. Staramy się oszczędzać czas i pieniądze naszych klientów, dlatego oferujemy Wam darmowy dojazd na terenie całego kraju. Nie żartujemy w tej chwili. Nasza oferta jest bardzo poważna i bezkonkurencyjna. W naszej ofercie posiadamy także specjalną opcję dla naszych klientów. Nie każdy ma czas do nas przyjechać, dlatego możecie wysłać nam kilka zdjęć swojego samochodu, a my dokonamy szacunkowej wyceny, która może zaważyć w przyszłości. Nasza pewność siebie pochodzi proszę Państwa z tego miejsca, że wiemy doskonale jak działa ten biznes. Nasz skup aut 4×4 to najlepsze rozwiązanie, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut powypadkowych

mercc

Sprzedaż auta, to nie w każdym przypadku łatwe zadanie, a tym bardziej jeśli uległo ono stłuczce. Takim samochodem nie pojedziemy na giełdę, utrudnione będzie również naklejenie kartki na szybę. Pozostaje nam zamieścić ogłoszenie w lokalnej prasie, lub na portalach internetowych. Istnieje także możliwość zgłoszenia się do firmy skupującej pojazdy powypadkowe, zaoszczędzą Państwo w tym przypadku wiele cennego czasu i niepotrzebnych stresów i oczywiście pieniądze będą od ręki. Mnóstwo miejsc takiego rodzaju, prowadzi skup samochodów, przeważnie marek szczególnie popularnych. Nasza firma kupuje auta każdej marki. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a kłopot zniknie i zostaną Państwu uczciwe pieniądze.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej
content top