Jeżeli planujesz sprzedać swój samochód, a nie tylko się go pozbyć – znajdujesz się w idealnym miejscu! Nasz skup samochodów od przeszło 17 lat funkcjonuje w tej branży gwarantując najwyższe ceny za skupowane pojazdy. Nie posiadamy sztywnych reguł współpracy, dlatego jesteśmy najchętniej wybierani w stolicy Mazowsza. Kompletnie nie pasuje do nas łatka, jaką kierowcy przyszyli skupom. Mocno się wyróżniamy i zaraz sam się o tym przekonasz.

Skup aut Pruszków: Jesteśmy konkretni

Dobrze. Jeśli chcesz nam sprzedać samochód, to przygotuj się na niekonwencjonalność. Nie poprosimy Cię o wizytę w stacji diagnostycznej, ani nie zapytamy o sugerowaną wartość pojazdu u konkurencji (jeśli już odwiedziłeś kilka skupów). Sami przy użyciu specjalistycznych narzędzi diagnostycznych realnie ocenimy wartość Twojego pojazdu. Skupiamy się głównie na:

  • ocenie grubości lakieru,
  • sprawdzeniu ciśnienia w przewodach olejowych / paliwowych,
  • układzie wydechowym,
  • zawieszeniu wraz z podwoziem.

Skup aut Pruszków: Wybierz profesjonalistów!

Wiemy, że sprzedaż samochodu to zawsze spore wydarzenie, dlatego do ceny bazowej zawsze dodajemy coś ekstra, aby kierowcy również w przyszłości wybrali nas. Do tej pory nasza polityka spisywała się doskonale i mamy nadzieję, że przy okazji transakcji z Tobą również tak będzie. Zachęcamy zatem do skontaktowania się z nami i przeczytaniu opinii o naszej firmie!

mercc

Skup samochodów Pruszków zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Jako bardzo doświadczona firma, możemy zaoferować Wam zdecydowanie najlepsze ceny za samochody. Skupujemy samochody dosłownie każdej marki i w każdym stanie technicznym. Gwarantujemy w pełni bezpłatny dojazd do klienta (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym), oraz rzetelną i profesjonalną wycenę. My nie żerujemy na niewiedzy klienta ile Jego auto może kosztować, tak jak to często robią inne konkurencyjne firmy. Jesteśmy w 100% uczciwą firmą, która chce pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Jako ludzie uczciwi wiemy, że każdy kierowca chce godnie zarobić za swój samochód. My to Wam umożliwiamy! Jeśli poszukujecie Państwo uczciwej firmy skupującej auta to ta oferta jest dla Państwa idealna! Nie można chyba zrobić sobie lepszej reklamy, jak być uczciwym wobec swojego klienta. Skup aut Pruszków po prostu gwarantuje udaną sprzedaż. Codziennie przyjmujemy wielu klientów i wyceniamy wiele aut. Nasza firma darzona jest wielkim zaufaniem i szacunkiem na, który pracowaliśmy wiele lat. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie oczekiwania i to nas motywuje do coraz cięższej pracy. Skupujemy absolutnie wszelkie rodzaje samochodów różnych marek, dlatego jeśli macie Państwo samochód, który pragniecie sprzedać, ale nie znacie nikogo kto zaoferuje dobre stawki to wystarczy do nas zadzwonić a my zajmiemy się całą resztą. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie, ponieważ nasz skup samochodów Pruszków to rozwiązanie korzystne dla obu stron!

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej