Witamy na stronie internetowej naszego skupu samochodów. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale wcale nie musisz do niej jechać, aby odsprzedać nam swoje auto. Jeśli cenisz sobie najwyższy poziom kultury biznesu, a do tego chcesz zarobić pieniądze, to zapraszamy Cię do poznania naszej pełnej oferty!

Dlaczego nasz skup aut Legionowo?

Nasza marka skupia się na pozyskiwaniu samochodów każdego producenta. Nie patrzymy na roczniki oraz przebieg. Mamy szacunek do swojego biznesu i klientów, dlatego chętnie odkupimy od Ciebie każdy model samochodu. Nasza konkurencja zazwyczaj tego nie robi, czym zraża do siebie Warszawskich kierowców. Decydując się na obecność w tej branży należy wiedzieć, że nie zawsze skupuje się Mercedesy.

Skup aut Legionowo: Zasada 31 minut

Nauczeni doświadczeniem wiemy, że ocena samochodu wynosi w naszym przypadku maksymalnie 31 minut. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i zatrudniamy bardzo doświadczonych inżynierów mechaniki samochodowej. Wiemy w jaki sposób oceniać auta, dlatego nasz skup samochodów Warszawa zamyka operację w mniej, niż 40 minut (łącznie z płaceniem). Proszę znaleźć drugi skup, który jest tak efektywny jak my.

Po dokonaniu analizy i przedstawienia wyników naszym klientom, przechodzimy do sporządzenia umowy kupna – sprzedaży. W momencie sygnowania podpisu na dokumencie płacimy klientowi gotówką lub w jego obecności realizujemy błyskawiczny przelew, który dociera na konto odbiorcy w 3 minuty.

Czekasz jeszcze na coś?

Myślimy, że troszkę Cię przekonaliśmy, prawda? Jeśli tak, to napisz do nas maila lub skontaktuj się telefonicznie!

mercc

 

Nasz skup aut Legionowo charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem w podejściu do klienta, dlatego od wielu lat jesteśmy liderami w skupowaniu samochodów, co bardzo sobie chwalimy. Sprzedaż samochodu to nie jest taka łatwa sprawa. Najpierw należy ocenić jego stan techniczny, później wizualny i dopiero wtedy można orientacyjnie oszacować jego cenę. W Warszawie i okolicach coraz więcej osób decyduję się na sprzedaż swoich pojazdów skupom. Nie tylko można w ten sposób szybko wycenić wartość auta, ale można przede wszystkim otrzymać gotówkę do ręki. Z danych statystycznych wynika, że przeciętny kierowca w tej miejscowości sprzedaje swoje auto po 4 latach użytkowania. Najczęściej sprzedają oni pojazdy do skupów, a konkretnie do naszego, który warto znać. Od ponad 18 lat zajmujemy się profesjonalnym skupowaniem samochodów zarówno używanych, jak i praktycznie nowych wziętych w leasing. Wiele nas wyróżnia spośród dość szerokiej konkurencji i bardzo nas to cieszy, ponieważ ciężką pracą doszliśmy do tego miejsca, w którym teraz się znajdujemy. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybki czas wyceny oraz bezpieczeństwo pod względem wypłaty gotówki. W odróżnieniu od naszej konkurencji, my wypłacamy pieniądze bardzo szybko, czego nie dostaniecie Państwo w żadnym innym skupie samochodów. Jeśli poszukacie o nas informacji w sieci, to znajdziecie same pozytywne komentarze. Skup aut Legionowo czyli nasze małe dziecko cieszy się popularnością, którą zdobywaliśmy nie bez trudu. Oferujemy bardzo szybka i rzetelną wycenę Państwa samochodu. Potrafimy zrobić to na podstawie zdjęć, ale możemy też sami podjechać i za DARMO wycenić samochód. Mało który skup robi cokolwiek za darmo, a za sam dojazd każe sobie płacić po 1.20 zł za jeden kilometr drogi. Czy to jest uczciwe? Dzięki naszemu podejściu, udało nam się zakupić już kilka tysięcy samochodów. Jeśli nasza oferta wydaje się Wam interesująca to powinniście jak najszybciej się z nami skontaktować. Serdecznie zapraszamy też na stronę internetową naszego skupu aut.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej