content top

Skup aut Warszawa Żoliborz

mercc

Co wyróżnia nasz skup aut Warszawa Żoliborz? Są to przede wszystkim ceny, jakie oferujemy za odkupienie od Was samochodu. Firm w, której możecie państwo z uśmiechem na twarzy sprzedać swój samochód jest niewiele, jednak nasz skup pojazdów to właśnie takie miejsce. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się skupem i naszą przewodnią misją jest maksymalne zadowolenie klienta. Czy wiecie, że nasz skup posiada około 10% udziałów w skupowaniu samochodów na terenie całej Warszawy, gdzie znajduje się podobnych firm około 100 – 150? To przemawia za naszą ofertą. Dla kierowców sprzedaż ich samochodów jest często wielkim bólem. Nie tylko sentyment, ale samo przyzwyczajenie oraz wspomnienia związane z samochodem bardzo utrudniają sprzedaż, ale często jest to po prostu konieczność. Rozumiejąc ten ból związany ze sprzedażą swojego samochodu oferujemy nie tylko najwyższe ceny, ale przede wszystkim wypłatę gotówki na miejscu! Doskonale zdajemy sobie sprawę jak często inne skupy aut chcą zarobić krocie na nieświadomości sprzedającego. Klient nie wie ile taki samochód może być wart i auto sprzedawane jest za bezcen. Nas nie należy kojarzyć z takimi firmami, bo jesteśmy bardzo uczciwi, a nasz skup aut Warszawa Żoliborz powinien mieć łatkę firmy uczciwej, bowiem od lat pracujemy sobie na taką pozycję. Nasze ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli zaoferować państwu jak najwyższą ofertę. Dzięki dużej ilości skupowanych aut wystarczy nam nie wielki zysk, abyśmy mogli utrzymać się na rynku. Czy ktoś inny może powiedzieć o swojej firmie tak samo? Pewnie nie. Ze statystyk wynika, że nasze ceny są o 12% wyższe, niż pieniądze, jakie proponuje nasza konkurencja. Zostaliśmy wybrani „Rzetelną firmą 2011″ na terenie stolicy i mamy ogromną nadzieję, że za rok znów utrzymamy ten tytuł. Jeśli nasz skup samochodów wydaje się Wam interesujący, to serdecznie zapraszamy do nas. Na pewno się nie zawiedziecie.

 

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut Warszawa Wola

mercc

Nasz skup aut Warszawa Wola to znane kierowcom miejsce. Skupujemy samochody wszelakiej maści o odnosimy na tym polu spore sukcesy. Nie ma co się temu dziwić, wszak nasze ceny są obecnie najwyższe w całej Warszawie. Dlaczego warto wybrać nasz skup samochodów? Odpowiedź jest prosta: Według statystyk sporządzonych w Warszawie, nasz skup jest liderem pod względem ilości skupowanych samochodów. Ta informacja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ pracowaliśmy na te statystyki latami, długimi latami. Działając w tej branży przeszło 20 lat wiemy doskonale, jakie kryteria musi spełniać samochód, jeśli kierowca chce godnie na nim zarobić. Dzisiaj po ulicach porusza się wiele samochodów. Często na parkingach dzieją się różne rzeczy i tak samo często kierowca nie ma pojęcia o stanie technicznym swojego pojazdu. Nasz skup aut Warszawa Wola posiada specjalne urządzenia do diagnostyki pojazdów, dzięki którym jesteśmy w stanie wykryć każdą wadę samochodu. Nasz skup samochodów nie jest taki, jak inne. My uwielbiamy swoją pracę, ale nader wszystko uwielbiamy zadowalać naszych klientów. Historia naszego skupu jest bardzo ciekawa. Odkąd nasz skup powstał i działa na tym rynku, działy się rzeczy różne. Czasem było ciężko, ale po latach zrozumieliśmy i doceniliśmy wkład samego klienta w rozmowy i negocjacje. Negocjacje oraz rozmowa to najważniejsze rzeczy w biznesie i my to doskonale wiemy i umiemy. Niestety, ale wybierając inny skup musicie się Państwo liczyć z faktem, że nie sprzedacie swojego pojazdu za 20 tysięcy, a za maksymalnie 15 tysięcy. Ta kwota może zrobić różnicę. Możecie Państwo do nas zadzwonić, a nasi specjaliści przyjadą do Was za darmo i również za darmo dokonają wyceny samochodu. Możecie również wybrać drogę internetową i wysłać nam kilka zdjęć swojego pojazdu. W ciągu 24 godzin odpiszemy maila z orientacyjną wyceną samochodu. Jeśli nasza propozycja wydaje się ciekawa, to serdecznie do nas zapraszamy.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut Warszawa Włochy

mercc
Nasza firma od wielu lat, bo prawie 20 zajmuje się skupowaniem samochodów zarówno praktycznie nowych, jak i używanych. Można śmiało powiedzieć, że skup samochodów miejsce, które posiada swoją „duszę motoryzacyjną”. Traktujemy wszystkich klientów z takim samym szacunkiem i wierzymy, że właśnie takie podejście pozwoliło nam wdrapać się na sam szczyt tego biznesu. Nie było łatwo dojść na ten szczyt i często konkurencja podrzucała nam kłody pod nogi, jednak za każdym razem znajdowaliśmy alternatywne rozwiązania i dzisiaj to my wyznaczamy trendy. Znanych jest wiele przypadków, gdzie kierowca oddał do skupu swój samochód za około 50% jego ceny. Nasz skup taki nie jest i możemy to Państwu zagwarantować. Dzisiaj, według statystyk jesteśmy absolutnie najlepiej wypłacalną firmą w Warszawie. Płacimy najwyższe ceny za pojazdy i dlatego w tym roku zrealizowaliśmy już ponad 1000 transakcji. Te liczby mówią same za siebie. Mało która firma sprzedaje po 1000 towarów, a co dopiero kupuje po 1000 aut. Robimy to nie dla samego zarobku, ale z poszanowania samochodów, które są warte sporo, a na aukcjach internetowych nie sprzedacie ich za więcej, niż 85% realnej wartości. To z jednej strony przykre, ale z drugiej dobre bo i nas w skupie możecie auto sprzedać z miejsca i dostać pieniądze jeszcze tego samego dnia. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że podejście kierowców do skupów samochodów jest dosyć dziwne. Nie są oni ufni, ale nie ma co się dziwić, wszak nasza konkurencja dba o to, aby wszystkie skupy uchodziły za złodziei. Nasz skup aut Warszawa Włochy to miejsce uczciwe i właśnie uczciwość powinna być naszym synonimem. Według statystyk sporządzonych w Warszawie, nasz skup jest liderem pod względem ilości skupowanych samochodów, a cena za kupowane przez nas pojazdy jest większa o 10% od oferty konkurencji. 10% to bardzo dużo. Jeśli nasz skup aut Warszawa Włochy wzbudza w Was zainteresowanie, to serdecznie zachęcamy Was do kontaktu z nami.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut Warszawa Wilanów

mercc

Nasz skup aut Warszawa Wilanów to bardzo znane miejsce dla osób, które chcą koniecznie sprzedać swój samochód. Dzisiaj widać jak na dłoni, że każdego dnia powstaje coraz więcej skupów samochodów. Nie jest ważne, czy skup przyjmuje nowe auta, czy stare – ten interes rozwija się bardzo prężnie i bardzo odważnie. Dzisiaj jednak trudno znaleźć skup, który zaoferuje pieniądze takie, jakie kierowca oczekuje, dlatego postaramy się przekonać Państwa do naszej oferty, która naszym zdaniem jest absolutnie bezkonkurencyjna, Istniejemy w tej branży nie od dzisiaj, bo to już całe 20 lat panowania na rynku, który naszym zdaniem rozwija się przede wszystkim dzięki nam, a to bardzo cieszy. Dla nas liczy się zadowolenie klienta a nie jego portfel. Wiele firm konkurencyjnych w tej branży oferuje często bardzo śmieszne stawki za skupowane modele i robią to drogą manipulacji, dlatego pora z tym skończyć i znaleźć odpowiedni skup samochodów, który realnie wyceni wartość samochodu. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Odpowiedź jest bardzo prosta: Oferujemy zdecydowanie najwyższe ceny za poszczególne modele samochodów. To wszystko. Nie powinniśmy pisać nic więcej, ale to by było za proste. Nie tylko nasze ceny są wyjątkowo wysokie, ale zaangażowanie w rozmowę z klientem też. Wiele skupów z konkurencji nie lubi zbytnio rozmawiać z klientami, a to już spory minus. W Warszawie istnieje wiele skupów i dlatego ciężko zapoznać się z nimi wszystkimi, aby wybrać najlepszą ofertę. My nie musimy manipulować klientami, a podajemy czarne na białym, że według statystyk jesteśmy obecnie liderami w skupie samochodów, gdyż nasze ceny są o 10% wyższe niż u konkurencji. Jeśli pragniecie Państwo sprzedać swój pojazd, to konkurencja może Wam zapłacić 10 000 złotych, a my? My zapłacimy bez problemu 11 tysięcy złotych. Tysiąc złotych na ziemi nie leży, dlatego warto znać nasz skup aut Warszawa Wilanów. Jeśli nasza oferta przypadła Wam do gustu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź odwiedzenia naszej strony internetowej.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut Warszawa Wesoła

mercc

Wesoła – dzielnica Warszawy, ale też mina klienta, który zdecyduje się powierzyć samochód naszemu skupowi aut. Nasza bogata historia pokazała nam, że aby być najlepszym w całej Warszawie trzeba mieć najwyższe ceny za samochody i właśnie dzięki takiemu podejściu do sprawy jesteśmy na dobrej drodze, aby za kilka lat być liderami w całej Polsce. Nasz skup aut Warszawa Wesoła charakteryzuje się wzorowym przeprowadzaniem interesów, dzięki czemu mamy obecnie blisko 1000 wykonanych realizacji kupna samochodów. Czy to nie są imponujące wyniki? No pewnie, że tak! To co wyróżnia nas skup to odpowiednie podejście do klienta, oraz wiele możliwości ułatwiających wycenę. W drodze obecnych technologii udostępniliśmy Państwu wycenę on-line, polegającą na orientacyjnej wycenie pojazdu na podstawie wcześniej wysłanych przez Was zdjęć. Jest to oszczędność czasu klienta. My zamykamy całą transakcję w mniej niż 2 godziny i pieniążki lądują na koncie do końca dnia. U konkurencji pewnie będziecie musieli czekać na pieniądze kilka dni, a i tak koniec końców nie otrzymacie pełnej gotówki do ręki, bo to po prostu dzisiaj niemożliwe, jak firma skupuje 2 auta miesięcznie. Nasz skup samochodów może się przyczynić nie tylko do pozbycia się przez Was samochodu, ale możecie też nieźle na tym zarobić, ponieważ nie oszukujmy się, ale sprzedaż auta to też jakaś tam forma zarobku. Dla klientów przygotowaliśmy wiele udogodnień, nasi pracownicy są zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu klient na własne oczy może zobaczyć, co posiada jego auto, jaką ma wartość. Naszą domeną jest uczciwość, dlatego nasze ceny są konkurencyjne i co by nie mówić bycie liderem ma woje zalety. Ustalamy nowe trendy i dzisiaj to inne skupy samochodów starają się nas kopiować, a nie na odwrót. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, co jest bardzo dużą cechą, ale także profesjonalnych pracowników, dlatego serdecznie do nas zapraszamy. Dzwońcie i piszcie, a szybko się odezwiemy!

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej

Skup aut Warszawa Wawer

mercc

Wawer to spokojna dzielnica Warszawy, gdzie możecie znaleźć nasz skup aut Warszawa Wawer. Pewnie wielu mieszkańców stolicy nas zna, ale ten tekst jest skierowany do ludzi, którzy jednak nas nie kojarzą, a jeśli pragną sprzedać swój samochód, to powinni nas koniecznie poznać. Działamy kompleksowo, szybko i profesjonalnie. Pierwszy krok zawsze należy do klienta. To on kontaktuje się z nami tak, jak mu wygodniej. Dla Waszego komfortu udostępniamy kilka możliwości skontaktowania się z naszą firmą. Możecie do nas przyjść, zadzwonić lub wysłać maila. Nasi pracownicy w mgnieniu oka wycenią orientacyjne na podstawie zdjęć wartość samochodu. Już te kilka szczegółów sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji a w tej branży to naprawdę bardzo ważna cecha. Gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz gotówkę w ciągu 30 minut. Oferujemy najwyższe ceny. Staramy się w każdy sposób ułatwić klientowi cała tę formalność. Jeśli do tej pory mieliście raczej przykre wspomnienia związane ze skupami samochodów to nie musicie się zrażać, a wystarczy zaufać na nowo takiej firmie jak nasza. Nasz skup aut Warszawa Wawer to miejsce inne niż wszystkie, a na domiar tego możecie z nami porozmawiać o brykach. Nie jest żadnym odkryciem, że sprzedaż samochodu nie należy do przyjemności oraz że przy obecnym nasyceniu aut używanych nie jest także to proces szybki co znowu jest strzałem w kolano dla wielu ludzi, w tym naszej konkurencji. Godząc się na sprzedaż samochodu na własną rękę należy przygotować samochód tak, aby spełniał wymagania marudnych klientów – niestety, gdy wybór aut jest tak duży praktycznie wszyscy klienci marudzą i szukają najchętniej takich pojazdów, które mają zerowy przebieg i pełny bak – nie jest to dobre myślenie, wręcz nieodpowiedzialne. U nas nie trzeba zalewać auta, mamy sprzęt diagnostyczny i sami ocenimy realną wartość pojazdu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym skupem.

doradcaskup

Kontakt: autokupiec@op.pl

Tel: 500 540 100

Czytaj dalej
content top